Hizmet Şartları

GENEL BAKIŞ

Bu web sitesi Katkatkazan LTD. tarafından işletilmektedir. Site genelinde, “biz”, “biz” ve “bizim” terimleri, sihirbaz-süpermarkete atıfta bulunmakta olup, bu siteden tüm şartların kabul edilmesine bağlı olarak size, kullanıcıya sunulan tüm bilgiler, araçlar ve hizmetler dahil olmak üzere bu web sitesini sunmaktadır. Şartlar, politikalar ve bildirimler burada belirtilmiştir.

Sitemizi ziyaret ederek ve / veya bizden bir şey satın alarak, “Hizmet ”imize katılırsınız ve bu ek şartlar ve koşullar dahil olmak üzere aşağıdaki şartlar ve koşullara (“ Hizmet Şartları ”,“ Şartlar ”) bağlı kalmayı kabul edersiniz. burada atıfta bulunulan ve / veya köprüyle temin edilebilir. Bu Hizmet Şartları, tarayıcı, satıcı, müşteri, tüccar ve / veya içerik katkısı olan kullanıcılar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir.

Web sitemize erişmeden veya sitemizi kullanmadan önce lütfen bu Hizmet Şartlarını dikkatle okuyun. Sitenin herhangi bir bölümüne erişerek veya siteyi kullanarak bu Hizmet Şartları’na tabi olmayı kabul etmiş olursunuz. Bu sözleşmenin tüm hüküm ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi bir hizmet kullanamazsınız. Bu Hizmet Koşulları bir teklif olarak kabul edilirse, kabul açıkça bu Hizmet Koşulları ile sınırlıdır.

Mevcut mağazaya eklenen tüm yeni özellikler veya araçlar da Hizmet Koşullarına tabidir. Hizmet Şartları’nın en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfada inceleyebilirsiniz. Web sitemize güncelleme ve / veya değişiklik göndererek bu Hizmet Şartlarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Değişiklikler için bu sayfayı periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliğin yayınlanmasının ardından web sitesini kullanmaya veya bu siteye erişmeye devam etmeniz, bu değişikliklerin kabul edildiği anlamına gelir.

BÖLÜM 1 – ONLINE MAĞAZA ŞARTLARI

Bu Hizmet Koşullarını kabul ederek, ikamet ettiğiniz ülkede en azından çoğunluk yaşı olduğunuzu veya ikamet ettiğiniz ülkede çoğunluk yaşı olduğunuzu ve bize herhangi bir bu siteyi kullanmak için küçük bağımlılar.
Ürünlerimizi yasa dışı veya yetkisiz bir amaç için kullanamazsınız veya Hizmet’i kullanırken, yargı alanınızdaki (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) yasaları ihlal edemezsiniz.
Herhangi bir solucan veya virüs ya da yıkıcı nitelikte herhangi bir kod iletmemelisiniz.
Şartların herhangi birinin ihlali veya ihlali Hizmetlerinizin derhal feshedilmesine neden olacaktır.

BÖLÜM 2 – GENEL ŞARTLAR

İstediğimiz zaman herhangi bir nedenle herhangi birine hizmet vermeyi reddetme hakkımızı saklı tutarız.
İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri dahil değil) şifrelenmemiş olarak aktarılabileceğini ve (a) çeşitli ağlar üzerinden aktarımları içerebileceğini; ve (b) bağlantı ağlarının veya cihazlarının teknik gereksinimlerine uyacak ve bunlara uyum sağlayacak değişiklikler. Kredi kartı bilgileri her zaman ağlar üzerinden aktarım sırasında şifrelenir.
Tarafımızdan açık yazılı izin alınmaksızın, Hizmetin herhangi bir bölümünü, Hizmetin kullanımını veya Hizmete ya da hizmetin sağlandığı web sitesindeki herhangi bir kişiyi çoğaltmamayı, çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, yeniden satmamayı veya kullanmamayı kabul edersiniz. .
Bu sözleşmede kullanılan başlıklar yalnızca kolaylık olması açısından dahil edilmiştir ve bu Koşulları sınırlamaz veya başka bir şekilde etkilemez.

BÖLÜM 3 – DOĞRULUK, TAMAMLILIK VE BİLGİ ZAMANI

Bu sitede sunulan bilgilerin doğru, tam veya güncel olmadığından biz sorumlu değiliz. Bu sitedeki materyaller yalnızca genel bilgi amaçlıdır ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya daha zamanında bilgi kaynaklarına danışmadan karar vermek için tek temel olarak kullanılmamalı veya kullanılmamalıdır. Bu sitedeki malzemeye güvenmek sizin sorumluluğunuzdadır.
Bu site belirli tarihsel bilgiler içerebilir. Tarihsel bilgiler, zorunlu olarak güncel değildir ve sadece referansınız için verilmiştir. Bu sitenin içeriğini istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizdeki değişiklikleri izlemenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz.

BÖLÜM 4 – HİZMET VE FİYATLARDA DEĞİŞİKLİKLER

Ürünlerimizin fiyatları önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.
Herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin Hizmeti (veya herhangi bir bölümünü veya içeriğini) değiştirme veya sonlandırma hakkımızı saklı tutarız.
Hizmette yapılacak herhangi bir değişiklik, fiyat değişikliği, askıya alma veya devam etmeme durumundan size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı yükümlü olmayacağız.

BÖLÜM 5 – ÜRÜNLER VEYA HİZMETLER (varsa)

Belirli ürün veya hizmetler yalnızca web sitesi aracılığıyla çevrimiçi olarak edinilebilir. Bu ürünler veya hizmetler sınırlı miktarlara sahip olabilir ve yalnızca İade Politikamıza göre iade veya değişim yapabilir.
Mağazada görünen ürünlerimizin renklerini ve resimlerini mümkün olduğunca doğru bir şekilde göstermek için her türlü çabayı gösterdik. Bilgisayar monitörünüzün herhangi bir renk görüntüsünün doğru olacağını garanti edemeyiz.
Ürünlerimizin veya Hizmetlerimizin satışlarını herhangi bir kişiye, coğrafi bölgeye veya yargı yetkisine sınırlama hakkını saklı tutarız, ancak zorunlu değildir. Bu hakkı vaka bazında kullanabiliriz. Sunduğumuz ürün veya hizmetlerin miktarlarını sınırlama hakkımızı saklı tutarız. Ürünlerin veya ürün fiyatlandırmasının tüm açıklamaları, yalnızca bizim takdirimize bağlı olarak, önceden bildirilmeksizin herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Herhangi bir ürünü herhangi bir zamanda durdurma hakkımızı saklı tutarız. Bu sitede yapılan herhangi bir ürün veya hizmet için herhangi bir teklif yasaklandığında geçersizdir.
Sizin tarafınızdan satın alınan veya alınan herhangi bir ürün, hizmet, bilgi veya diğer materyalin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını veya Hizmetteki herhangi bir hatanın düzeltileceğini garanti etmiyoruz.

BÖLÜM 6 – FATURA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU

Bizimle verdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkımız saklıdır. Kendi takdirimize bağlı olarak, kişi başına, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı tarafından veya aynı müşteri kartıyla veya aynı kredi kartıyla verilen siparişleri ve / veya aynı fatura ve / veya gönderim adresini kullanan siparişleri içerebilir. Bir siparişte değişiklik yapmamız veya iptal etmemiz durumunda, siparişin verildiği sırada verilen e-posta ve / veya fatura adresi / telefon numarası ile iletişim kurarak sizi fark etmeye çalışabiliriz. Tek kararımıza göre bayiler, satıcılar veya distribütörler tarafından verilen siparişleri sınırlama veya yasaklama hakkını saklı tutarız.

Mağazamızda yapılan tüm satın alımlar için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgileri sağlamayı kabul edersiniz. İşlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve gerektiğinde sizinle iletişim kurabilmemiz için hesabınızı ve e-posta adresiniz ile kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihleri ​​dahil olmak üzere diğer bilgileri hemen güncellemeyi kabul edersiniz.

Daha fazla ayrıntı için lütfen İade Politikamızı inceleyin.

BÖLÜM 7 – İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hizmet Şartları ile ilgili sorular bize musteri@katkatkazan.com adresinden gönderilmelidir.

Müşteriler, gönderim bedelleri için yalnızca bir kez ücretlendirilir (bu iadeleri içerir); Ürün iadesi için tüketicilere yeniden stoklama yapılmaması.