İade politikasi

İptal

Ürün sevk edilmeden veya üretilmeden önce sipariş iptali kabul edilir. Sipariş iptal edilirse tam para iadesi alırsınız. Ürün zaten gönderildiyse siparişi iptal edemeyiz.

İade (varsa)

Ürünlerin iadesini kabul ediyoruz. Müşteriler, alındıktan sonra 14 gün içinde iade başvurusu yapma hakkına sahiptir.
Bir iadeye hak kazanabilmek için, öğenizin kullanılmamış ve aldığınız koşulda olması gerekir. Orijinal ambalajında ​​da olmalıdır. İadenizi tamamlamak için bir makbuz veya satın alma belgesi gerekir. Lütfen satın alma işleminizi üreticiye geri göndermeyin.
Müşteriler gönderim bedelleri için en fazla bir kez tahsil edilecektir (bu iadeleri içerir); Ürün iadesi için tüketicilere yeniden stoklama yapılmaması.

Geri ödemeler (varsa)

İadeniz alındıktan ve incelendikten sonra, iade ettiğiniz ürünü aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndeririz. Ayrıca geri ödemenizin onaylandığını veya reddedildiğini de fark edeceğiz. Onaylandığınızda geri ödemeniz işleme koyulacak ve belirli bir gün içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir kredi uygulanacaktır.

Geç veya eksik geri ödemeler (varsa)

Henüz geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.
Ardından kredi kartı şirketinize başvurun, geri ödemenizin resmi olarak kaydedilmesi biraz zaman alabilir. Sonra bankanıza başvurun. Geri ödeme yapılmadan önce genellikle işlem süresi vardır. Tüm bunları yaptıysanız ve hala geri ödemenizi almadıysanız, lütfen musteri@katkatkazan.com adresinden bizimle iletişime geçin.

İade edilen adresi almak için lütfen musteri@katkatkazan.com adresinden Müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.