Dükkan

Neden Katkatkazan Dükkanları?

Katkatkazan‘da dükkan sahipleri tüm ürünlerini ücretsiz olarak listeliyor ve ekstra avantajlardan yararlanıyor. Seçtiğiniz dükkan tipine göre siz de tüm ürünlerinizi Katkatkazan‘da ücretsiz olarak listeleyebilecek ve vitrin, kategori vitrini gibi fırsatlardan anında yararlanabileceksiniz. Üstelik tüm listelemelerinizde liste resmi hediye!

Neden Dükkan Açmalıyım?

Ücretsiz Reklamlardan YararlanınÜrün Reklamlarından Yararlanın

Dükkanınızda yer alan ürünlere arama motorları ile entegreli reklam çalışmamızda yer veriyoruz. Böylece internetteki potansiyel müşteri adaylarınıza daha kolay ulaşabilir ve satış sayınızı artırabilirsiniz.

Sınırsız Ürün ListelemeSınırsız Ürün Listeleyin

Sınırsız ürün listeleme ile dükkan sahibi olmayan satıcılardan çok daha fazla ürünü ücretsiz olarak listeleyin, satış sayınızı artırın.

Ön Planda OlunÖn Planda Olun

Hediye olarak verilen vitrin ve kategori vitrini özellikleri ile seçtiğiniz ürünlerde ek özellik ücreti ödemeden arama sonuçlarında üst sıralarda yer alın.

Ürünlerinizi Arama Sonuçlarına Ücretsiz Entegre EdiyoruzArama Motoru Entegrasyonu

Ücretsiz* arama motoru reklam entegrasyonu ile hedef müşteri kitlenize ulaşmada reklam ağının da etkisinden yararlanabilir, satış sayınızı ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Tedarikçi Entegrasyonu (XML)XML Servisini Kullanın

Yalnızca dükkan sahiplerine sunulan XML Servisi ile binlerce ürünü zahmetsizce satışa çıkarın, fiyat, stok ve yeni ürün güncellemeleri otomatik gerçekleşsin.

Kurumsal GörününKurumsal Görünün

Dükkanınız sizi diğer satıcılardan ayırır, kurumsal bir görüntü sunarak güven sağlar. Dükkanınıza isim verin, açıklama girin, dilerseniz logonuzu ekleyin.

*Ücretsiz arama motoru reklam entegrasyonu, ürünlerin stok ve fiyat durumu ile içerik kalitesi değerlendirilip uygulanmaya başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir